Doprava zdarma nad 99€

Yamuna

Firma Yamuna Bt. z Maďarska, ktorá vznikla v roku 2002 v dedinke Somogyvámos.

Firma začala pôvodne vyrábať najmä masážne oleje a krémy ako protiváhu dovážaným výrobkom zo zahraničia a cieľom bolo vyrobiť prírodnú kozmetiku v takej kvalite ručného spracovania a v cene, ktorú nie je možné dosiahnuť u veľkých výrobcov. V priebehu pár rokov si v Maďarsku vybudovala stabilné postavenie a postupne začala dopĺňať sortiment o ďalšie typy produktov (kozmetické krémy, mydlá, sprchové gély). Postupným skúšaním a vývojom výrobkov sa ich podarilo dostať do súčasnej kvality a výsledkom je veľký výber vôní a kombinácií pri jednotlivých skupinách.

Výrobky firmy YAMUNA obsahujú rastlinné oleje, ktoré sú získavané maximálne šetrným spôsobom - lisovaním za studena a obsahujú množstvo účinných a výživných látok, ktoré pokožka dokáže dobre prijať a zužitkovať. Tieto výrobky majú schopnosť Vaše telo regenerovať, vyživovať a liečiť. Pri výrobe všetkých produktov sú používané prírodné materiály, bez umelých farbív, vôní a prísad, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na pokožku. Naše produkty nie sú testované na zvieratách.

Kde všade nás nájdete

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.