• Úvod
  • >>
  • Masážne stoličky

Masážne stoličky

Masážne stoličky sa využívajú na komfortnú masáž šije. Výhodou masážnych stoličiek v našom e-shope je ich prenosnosť a kvalitné spracovanie. Masážne stoličky sú výborným pomocníkom nielen v salónoch, ale aj ak máte klientov, ku ktorým musíte vycestovať.

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Dostupnosť

Masážne stoličky skladacie

Masážna stolička Komfort béžová MC04

Masážna stolička Komfort je vyrobená z hliníku a je bezchybne navrhnutá, aby splnila nároky aj naročných klientov.
160,00 € s DPH 130,00 s DPH / ks.
108,33 € bez DPH / ks.
Skladom ( dodanie do 24 hod)
Obj. čislo: S3041

Masážne stoličky skladacie

Masážna stolička Profesional - DP5800

Masážna stolička Profesional je určená pre profesionálov na denné použitie. Masážna stolička je vyrobená z hrubej ocele a hrubej kvalitnej koženky. Polohovatelné časti stoličky Profesionál sa polohujú novým patentom, vďaka ktorému je polohovanie jednoduché a rýchle.
250,00 s DPH / ks.
208,33 € bez DPH / ks.
Momentálne vypredané
Obj. čislo: S3038

Masážne stoličky sú výborným pomocníkom každého maséra. Masáž šije sa dá aplikovať aj pri sede klienta na masážnom stole. Čo je jednoduché a lacné riešenie pre začínajúcich masérov. V prípade, že chcete dať klientovi kvalitnú masáž šije, krku, hlavy a poskytnúť tak Vášmu klientovi viac z masáže, určite budete potrebovať masážnu stoličku.
Pri použití masážnej stoličky sa dokonale uvolnia všetky svaly potrebné k premasírovaniu šije a krku čo pri bežnom sede neprebieha. Výhodou masážnych stoličiek je ich jednoduché rozloženie a zloženie, ktoré trvá iba niekoľko sekúnd. Vďaka ľahkému skladaniu masážnych stoličiek a ľahkej konštrukcie sú masážne stoličky vhodné aj na masáže vo firmách, kde môžete premasírovať väčšie množstvo klientov.
Výrobcov masážnych stoličiek je veľa. U nás nájdete overené masážne stoličky množstvom spokojných zákazníkov. Masážne stoličky v našom obchode sú vyrobené len z kvalitných materiálov.

 

 

Naposledy videné produkty

Kde všade nás nájdete