Taburety

Taburety sa využívajú v ambulanciách, salónoch a rehabilytačných zariadeniach. Taburety sú vhodnou pomôckou pri diagnostikovaní zdravotných problémov.
 

 

 

 

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Dostupnosť

Taburety na kolieskach

Taburet Classic

Taburet Classic je základný model taburetu s nastaviteľnou výškou od 48 cm do 60 cm, čím sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy.
37,00 s DPH / ks
30,83 € bez DPH / ks
Skladom ( dodanie do 24 hod)
Obj. čislo: S3028

Taburety na kolieskach

Taburet Classic s opierkou - MC02

Taburet Classic s opierkou je nadstavbou základného modelu Classic. Taburet Classic s opierkou má nastaviteľnú výšku od 44cm do 58 cm, čím sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy.
42,00 s DPH / ks.
35,00 € bez DPH / ks.
Skladom ( dodanie do 24 hod)
Obj. čislo: S3031

Robíte zvyčajne masáže, alebo iné procedúry v stoji a začínate cítiť pocit bolesti v chrbte a nohách na konci dňa? Vezmite starostlivosť o vaše zdravie a pohodlie do vlastných rúk a doprajte si niektorý z taburetov, ktorý Vám bude pomáhať pri vašej práci. Doprajte svojmu telu komfort pri terapií a netrápte svoje telo namáhaním svojich kĺbov a svalov. Určite Vám príde vhod!
Väčšina taburetiek je na kolieska, aby sa ľahšie premiestňovali a boli Vám vždy po ruke. Taburety majú hrubý molitan a príjemnú koženku na dotyk, aby boli pre Vás čo najviac komfortné a dlho Vám slúžili. Nastavenie výšky taburetov je jednoduché a rýchle pre čo najrýchlejšie prispôsobenie sa vašim potrebám.

 

 

Naposledy videné produkty

Kde všade nás nájdete